Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#379
Stary 22.10.2015, 19:13
Jeżeli będę gdziekolwiek zakładał firmę, to nie będzie się znajdować na terenie RP.

Zobaczę tę różnicę. I Ty również. Przy 60mln zysku rocznym za 3 stawkę. Tylko minie ponad 8 lat zanim to, co wypierrdolicie do kosza (czyt. dacie ciapatym jak zapowiedział Jarosław) zostanie odrobione.

Mirosław się cieszy, albowiem posiada własną firmę. On będzie płacił mniejsze podatki.

Ja jako osoba fizyczna, jak miażdżąca większość społeczeństwa będzie miała o 1% mniejszy VAT. To jest ta wielka zmiana? Ten "powiew napędzający polską gospodarkę"? Będę musiał w takim razie uważać, żeby nie przepuścić na głupoty. Karaiby sobie pierrdyknę.

Ci, którzy harują na te kilkaset tysięcy, zarywali nocki ucząc się, wypruwając żyły by dojść na ten poziom będzie musiał bulić na ciapaka. Pięknie.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 22.10.2015 o godz. 19:16.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując