Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1974
Stary 22.10.2015, 16:25
Dlaczego twierdzicie, że mamy lepszą kadrę od innych zespołów? Wystarczy rzucić okiem na kadrę naszego zespołu aby stwierdzić, że mamy 13 może 14 zawodników do gry.... w ataku mamy za to jednego podstarzałego napastnika, którego najlepsze czasy już dawno minęły... To raczej nie ułatwia pracy Moskalowi... Kadrę mamy przeciętną a wymagania wręcz mistrzowskie... Zamiast zwalniać trenera zatrudnijmy napastnika, który potrafi kopnąć prosto piłkę... obecnie nasza "silna" (silniejsza kadra od wielu innych drużyn z eklapy) straszy w ataku samym Brożkiem... A może spójrzcie na ławkę rezerwową w trakcie meczu... cóż za potęga... Nieprawdaż?
Moskal nie daje szans młodym? Też chciałbym aby dawał im szanse... ale może przypomnijmy sobie przypadek np. Czekaja... Kiedyś dano mu szanse bo był młody... Obecnie wystawienie takiego gracza do 11 byłoby odebrane przez kibiców jako sabotaż trenera... Poza tym warto zwrócić uwagę iż przez nasz klub przewinęła się masa trenerów w ciagu kilku lat... i jakoś żaden nie wypromował młodego gracza... przypadek? Teraz w pierwszym składzie gra Uryga... wielu nie pozostawia na nim suchej nitki... Myślicie, że trener działa na własną szkodę nie wystawiając innych młodych graczy?
Swoją drogą jak trener ma dawać szanse młodym gdy wie, że każdy kolejny mecz może być jego ostatnim w roli trenera? Większość czeka z niecierpliwością aby go zwolniono z Wisły... A co w zamian? Nowy trener nagle nauczy piłkarzy grać w piłkę? Nauczy ich nagle wykorzystywać 100% czy nawet 200% sytuacje?
Nasz klub od zawsze zmieniał trenerów jak rękawiczki...
Ostatnio edytowane przez kopaczoholik : 22.10.2015 o godz. 16:33.