Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#365
Stary 22.10.2015, 14:33
Może nie wiesz Mirosławie, ale inteligencję otrzymujesz już po urodzeniu, jest ona zatem wrodzona. Problem w tym, że Ty swoją przestałeś na pewnym etapie rozwijać, w przeciwieństwie do mnie. Ot i cała w tym mecyja.

Radzę sobie znakomicie. Dziękuję za troskę. Ja natomiast martwię się o Twój nagły spadek liczby neuronów. Gdybyś się na ten wypadek ubezpieczył, już mógłbyś wystąpić z wnioskiem o odszkodowanie.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując