Mysciak napisał(a):

jak zwykle przegląd pisze bzdury...
http://www.lechia.pl/news,6873-thoma...a-chrapka.html
- Jestem pod wrażeniem pracy, jaką Michał wykonuje na treningach. Doszedł do takiej formy, jakiej od niego oczekiwałem. Zrozumiał filozofię naszej gry, nauczył się taktyki i poświęca się na rzecz zespołu. Także jego dyspozycja fizyczna nie budzi zastrzeżeń, dlatego niewykluczone, że dostanie szansę na występ w niedzielnym meczu – przyznał szkoleniowiec gdańskiego zespołu.