Wyświetl pojedynczy post
madenn
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#344
Stary 22.10.2015, 12:15
Bardziej interesująca jest frekwencja. Uważam iż nie wyniesienie więcej niż 40 %. Kto z was pójdzie głosować? Dlatego korwin nie dostanie do sejmu, Kukiz przekroczy próg, ale max 9 %.
Odpowiedz cytując