Wyświetl pojedynczy post
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.10.2015, 12:11
schranzwerker napisał(a):Wyświetl post
Zwykle jestem optymistą. Ale tu niestety będzie 0-1 po katastrofalnym błędzie Alana U. w 89 minucie spotkania.
0:1 nie będzie akurat złym wynikiem. Nasi zagrają pewnie od początku cofnięci z nastawieniem na kontry. Jak zagramy dokładnie piłką to będzie dobrze.
Odpowiedz cytując