schranzwerker napisał(a):

|
Zwykle jestem optymistą. Ale tu niestety będzie 0-1 po katastrofalnym błędzie Alana U. w 89 minucie spotkania.
|
0:1 nie będzie akurat złym wynikiem. Nasi zagrają pewnie od początku cofnięci z nastawieniem na kontry. Jak zagramy dokładnie piłką to będzie dobrze.