Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
ZawszeSztywny
Senior Member
Od: 03.2013
Offline
#
33282
22.10.2015, 09:20
Rok 2006. Ok. 24.00 tvn emituje "taśmy Beger". PO w środku nocy gotowa do konf prasowych. Media grzeją temat. Nie ma pytań o nagrywających.
ZawszeSztywny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ZawszeSztywny
Znajdź inne posty napisane przez ZawszeSztywny