Wyświetl pojedynczy post
mee
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 22.10.2015, 09:12
Na przegraną jesteśmy za mocni na wygrana możemy liczyć, obojętnie ile byle 3 punkty. Edit: nie ma Mączki, to jednak w plecy :-(
Ostatnio edytowane przez mee : 22.10.2015 o godz. 15:41.
Odpowiedz cytując