Temat
:
[XIII kolejka] Jagiellonia Białystok - WISŁA Kraków, 23 października, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
mee
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
5
22.10.2015, 09:12
Na przegraną jesteśmy za mocni na wygrana możemy liczyć, obojętnie ile byle 3 punkty. Edit: nie ma Mączki, to jednak w plecy :-(
Ostatnio edytowane przez mee : 22.10.2015 o godz. 15:41.
mee
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mee
Znajdź inne posty napisane przez mee