Czy dla pani Ewy mężczyźni już nie istnieją?:
"Czy to będzie państwo ludzi, którzy będą opowiadać o mgle? (…) Czy będziemy żyli w państwie, gdzie kobieta i człowiek jako podstawa rodziny będzie miała mniej niż teraz?!"
http://wpolityce.pl/polityka/269223-...pokazcie-dobra
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...5cd2&_ticrsn=5