http://forsal.pl/artykuly/606888,biu...ikow_mapa.html
Wklejam gdyż, ponieważ Łotwa zmniejszyła o 1/4 liczbę urzędników będąc w kryzysie. Zgadzam się, że przerost biurokracji jest ogromny! i to w erze wszechobecnej informatyzacji, ale to trzeba robić z sensem, np. spróbować drastycznej zmiany w postaci zwolnienia 1/4 urzędników jakieś gałęzi i wtedy przez rok obserwować jak reaguje społeczeństwo.
https://www.youtube.com/watch?v=TUuN8V6XuB8 - Korwin o urzędnikach (500 - pięćset) no szanujmy się...
Powiedz mi, jak chcesz rozwiązać problem demografii? To kto w takim razie spłaci nasze i naszych ojców długi? Ukraińcy, których zaczniemy przyjmować jak Niemcy islamistów?
Cytat:
|
A nie ma kontroli? Wystarczy pogadać z byle kim, kto prowadzi małą działalność gospodarczą i wiemy o co chodzi.
|
Mój Ojciec prowadzi, i nie przypominam sobie aby mi się żalił, że ma kontrolę za kontrolą.
Dużo z tych co ma kontrole to została brzydko mówiąc podkalbowana przez znajomych(z czystej zazdrości), albo są to tzw. Janusze Biznesu, którzy tylko potrafią oszukiwać a potem najgłośniej krzyczą w mediach.