Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#312
Stary 21.10.2015, 13:16
http://forsal.pl/artykuly/606888,biu...ikow_mapa.html

Wklejam gdyż, ponieważ Łotwa zmniejszyła o 1/4 liczbę urzędników będąc w kryzysie. Zgadzam się, że przerost biurokracji jest ogromny! i to w erze wszechobecnej informatyzacji, ale to trzeba robić z sensem, np. spróbować drastycznej zmiany w postaci zwolnienia 1/4 urzędników jakieś gałęzi i wtedy przez rok obserwować jak reaguje społeczeństwo.

https://www.youtube.com/watch?v=TUuN8V6XuB8 - Korwin o urzędnikach (500 - pięćset) no szanujmy się...

Powiedz mi, jak chcesz rozwiązać problem demografii? To kto w takim razie spłaci nasze i naszych ojców długi? Ukraińcy, których zaczniemy przyjmować jak Niemcy islamistów?

Cytat:
A nie ma kontroli? Wystarczy pogadać z byle kim, kto prowadzi małą działalność gospodarczą i wiemy o co chodzi.
Mój Ojciec prowadzi, i nie przypominam sobie aby mi się żalił, że ma kontrolę za kontrolą.
Dużo z tych co ma kontrole to została brzydko mówiąc podkalbowana przez znajomych(z czystej zazdrości), albo są to tzw. Janusze Biznesu, którzy tylko potrafią oszukiwać a potem najgłośniej krzyczą w mediach.
Ostatnio edytowane przez TSWthedues : 21.10.2015 o godz. 13:26.
Odpowiedz cytując