Wyświetl pojedynczy post
luczyk
Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 21.10.2015, 12:39. hmmm
temat jest widzę mocno spolaryzowany, ale chyba taka piłka. gdyby Lewy wczoraj strzelił przysłowiową setkę chwilę przed stratą przez Bayern gola pewnie mecz z Arsenalem skończyłby się inaczej. w weekend miał tez setkę z Werderem i też pudło i teraz co kryzys ale z drugiej ma piłkę na nodze, bramkarz się kładzie a on pudło czy tam w rękę bramkarza, kij wie jak to wytłumaczyć i nas też to dopada, biegnie sobie Brożek i z mega ostrego kąta wali bramę Podbeskidziu a z 4 metrów nie trafia z Termalica, chyba stąd właśnie teoria, że sport to właśnie te "gdyby" jeden mówi, że gdybym trafił a drugi trafia. za słaby mamy zespół i zbyt przeciętnych grajków, stąd czesto u nas jest gdybanie. generalnie pocieszać się można, że piłka jest nieprzewidywalna, Lewy wali bramy a nagle nie trafia idealnych okazji z Werderem i Arsenalem, zdech poznan wygrywa mistrza , leje cwelke a nagle dostaje baty od wszystkich jak to racjonalnie wytłumaczyć może więc my nagle zaczniemy ładować bramy
Odpowiedz cytując