Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#306
Stary 21.10.2015, 12:33
TSWthedues napisał(a):Wyświetl post
A co takiego ma w zasadzie do zaproponowania KUKIZ, że wczoraj porwał? Partiokractwo? a jedyny na to lek to JOWy. Na pytanie czy trzeba się zadłużać odparł: oczywiście, że nie trzeba, ale co w zamian? jakie proponuje reformy? czym chce mnie jako wyborce do siebie przekonać? Pogońmy ich? hasło wyborcze samoobrony w 2001 roku: „Wybierz Samoobronę, zamiast samozagłady”, „Oni już byli”, "Czas odblokować Polskę" - przecież to KUKIZ bis!

Korwin - Państwo będzie istniało jeśli pozbędziemy się wszystkich urzędników... ehhh przecież od tego aż kipi utopią! Znacie kraj, gdzie nie ma urzędników a ludziom prostym żyje się dobrze? skoro większość ludzi to faktycznie debile to jak sobie poradzą ze swoimi sprawami bez urzędnika(urzędnik to nie tylko osoba, która zasiada w US)? Podoba mi się, to że Korwin mówi bez poprawności politycznej, ale gdyby tak samo odezwał się Kaczyński to media by go zniszczyły! tak manipulowałby opinią publiczną, że prawdopodobnie byłby już w szpitalu. A Korwin? kto go bierze z mediów na poważnie? wszyscy tylko się uśmiechają, że to taki nasz błazen na scenie politycznej na którego nikt nie zwraca uwagi. Miał rozsadzić Unię? udało się? Teraz naprawi Polskę? W to może co najwyżej wierzyć gimbo-licealista bądź student 1 roku studiów, który politykę zna z bilbordów.

P.S. znam taki kraj bez urzędników nawet kilka, można sobie zobaczyć jak to wygląda w programie W. Cejrowskiego kiedy odwiedza państwa trzeciego świata.
Skoro nie rozumiesz takiej prostej przerzutki jak "rozsadzić Unię od środka" to nie dziwię się, że obawiasz się, że nie poradzisz sobie bez urzędnika, który powie Tobie co wolno, czego nie wolno, zabierze Ci 70% pensji a potem odda tyle, żeby Ci wystarczyło. Serio nie widzisz niesamowitego przerostu biurokracji? Do zarządzania krajem w 89' roku (BEZ KOMPUTERÓW!) potrzebnych było 150 tysięcy urzędników. Wiesz ile jest teraz, pomimo faktu posiadania nowoczesnych technologii? Serio wierzysz, że to prawdzwe zapotrzebowanie? Od lat obserwujemy zwiększoną tendencję do kontroli Polaków, tak się rodzi totalitaryzm.
Jak wcześniej wspomniano, powiedz głupiemu, że dostanie 500 zł to zagłosuje. Bo jest głupi i nie wie jak to działa.



Życzę neokumunistom z partii razem tyle głosów, żeby do sejmu nie weszli ani oni ani ukrywający się za Nowacką Miller i Palikot wraz z całym ZLEW-em.
Ostatnio edytowane przez IncognitoTSW : 21.10.2015 o godz. 12:36.
Odpowiedz cytując