Krav "Szydło mówiła to co ludzie chcieli usłyszeć i w kontekście tego, że prawdopodobnie od poniedziałku PiS będzie rządzić to można mówić o jej zwycięstwie, nie palnęła żadnej głupoty, nie dała się podpuścić. "
Dodam że o to chodziło także w 1 "debacie".Do tego pokazanie że jest osoba zrównoważoną i kilka przekazów"obrazkowych" dla gawiedzi.
Przepis na "debatę" w Polsce