Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#292
Stary 21.10.2015, 09:12
Krav "Szydło mówiła to co ludzie chcieli usłyszeć i w kontekście tego, że prawdopodobnie od poniedziałku PiS będzie rządzić to można mówić o jej zwycięstwie, nie palnęła żadnej głupoty, nie dała się podpuścić. "

Dodam że o to chodziło także w 1 "debacie".Do tego pokazanie że jest osoba zrównoważoną i kilka przekazów"obrazkowych" dla gawiedzi.

Przepis na "debatę" w Polsce
Odpowiedz cytując