|
Miala byc debata, wyszla tragikomedia. Zachowanie "dziennikarzy" prowadzacych debate w stosunku do Kukiza i Korwina karygodne - pytanie o ewentualne koalicje po 25.10 tak zenujace, ze szkoda nawet to komentowac. Abstrahujac juz od tego, czy ktos popiera Panow Kukiza czy Korwina - tak skur.wiale zachowanie mediow powinno otworzyc oczy przynajmniej czesci z tych lykajacych ta mainstreamowa papke.
|