Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#305
Stary 20.10.2015, 20:48
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Wypominanie pomyłek sędziowskich na naszą niekorzyść w sytuacji kiedy nasze asy .......ą 4 setki to już jest bezczelność. Najpierw niech się nauczą strzelać w sytuacjach, które by dzieci wykorzystały, a potem żale na sędziego.
Bezczelnoscia jest Twoje odwracanie kota ogonem. To juz nie pierwszy tak sedziowany mecz przeciw Wisle. Kto wie co by bylovgdbysmy wygrali z 2 mecze ktore zremisowalismy przez sedziow i pilkarzecnie byliby wowczas pod taka presja jak sa teraz?
Odpowiedz cytując