Wasiu napisał(a):

|
Wypominanie pomyłek sędziowskich na naszą niekorzyść w sytuacji kiedy nasze asy .......ą 4 setki to już jest bezczelność. Najpierw niech się nauczą strzelać w sytuacjach, które by dzieci wykorzystały, a potem żale na sędziego.
|
Bezczelnoscia jest Twoje odwracanie kota ogonem. To juz nie pierwszy tak sedziowany mecz przeciw Wisle. Kto wie co by bylovgdbysmy wygrali z 2 mecze ktore zremisowalismy przez sedziow i pilkarzecnie byliby wowczas pod taka presja jak sa teraz?