Wyświetl pojedynczy post
cudlaty
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 20.10.2015, 19:29
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Cywka to jak dla mnie casus Haitańczyków za Smudy - na początku wyglądali znośnie a potem im dalej w las tym ciemniej.
Każdy ma swoje zdanie... ja akurat uważam, ze Donald przy Kazku się pokazuje od dobrej strony (jedna z bardzo niewielu zasług Kazka) i w kilku meczach pociągnął nas do przodu... Miejmy tyle samo radości z Cywki za chwilę a naprawdę będzie dobrze...
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!