PiVoSH92 napisał(a):

|
Cywka to jak dla mnie casus Haitańczyków za Smudy - na początku wyglądali znośnie a potem im dalej w las tym ciemniej.
|
Każdy ma swoje zdanie... ja akurat uważam, ze Donald przy Kazku się pokazuje od dobrej strony (jedna z bardzo niewielu zasług Kazka) i w kilku meczach pociągnął nas do przodu... Miejmy tyle samo radości z Cywki za chwilę a naprawdę będzie dobrze...