Temat
:
[XII Kolejka] WISŁA Kraków - Termalica Nieciecza, 18 października, 15:30
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Offline
#
152
20.10.2015, 14:09
AntyMod
napisał(a):
porownujesz obecny skald Kazka a raczej ta biede i kpine ( ufundowana przez Cupiala, Gaszynskiego i bande przydupasow) do skladu gdy przychodzil miekki Skorza
:
http://www.90minut.pl/kadra.php?id_s...=1&id_klub=423
....
Nie. Nawet to napisałem. Poza tym w 2007 też większość pisała, że padaka i nie ma kim grać, a potem rozwaliliśmy ligę, a w PP graliśmy w finale, nawet w Pucharze Ekstraklasy był półfinał.
Ostatnio edytowane przez R33 : 20.10.2015 o godz. 14:13.
R33
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do R33
Znajdź inne posty napisane przez R33