Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 20.10.2015, 14:09
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
porownujesz obecny skald Kazka a raczej ta biede i kpine ( ufundowana przez Cupiala, Gaszynskiego i bande przydupasow) do skladu gdy przychodzil miekki Skorza : http://www.90minut.pl/kadra.php?id_s...=1&id_klub=423 ....
Nie. Nawet to napisałem. Poza tym w 2007 też większość pisała, że padaka i nie ma kim grać, a potem rozwaliliśmy ligę, a w PP graliśmy w finale, nawet w Pucharze Ekstraklasy był półfinał.
Ostatnio edytowane przez R33 : 20.10.2015 o godz. 14:13.
Odpowiedz cytując