arti napisał(a):

|
Ale tego k.rwa się można nauczyć jak się chce!
|
No oczywiście,że można..Ameryki nie odkryłeś. Trening czyni mistrza. Występujące olewactwo i lenistwo u Panów Piłkarzy spowodowało,że mamy w Polsce to co mamy. Do tego brak jakiegokolwiek systemu szkolenia..obraz zero widoków na przyszłość by miała zajść jaka zmiana w tym temacie..PZPN się nie kwapi,zwala na kluby,a te mają do tego różne podejście..