serek.c2 napisał(a):

|
Przestań chłopie, ta debata była żenująca. Obie Panie przegrałyby taką pogadankę ze średnio rozgarniętym studenciakiem.
|
1 z 49? i ten jeden musi, żal
Nawet "ta kobieta z ten kraju" dziwi się że ktoś musi głosować na PIS, to jest dobrowolne i na dzień dzisiejszy pożądane
https://pbs.twimg.com/media/CRwiSHtW0AArcg5.png