Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 20.10.2015, 08:19
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Wystarczyl by taki ktos jak Nikolic w Legii i bylibysmy spokojnie liderem tabeli..

a pisano ze ktos do Brozka jest niezbedny....bo bedzie płacz...i jest.

baa...wystaczyly by te remisy gdzie "pownnismy wygrac' jak z Lechia,Koroną czy Termalika zamienc na 3 pkt..i byli bysmy chyba na 2 miejscu..

i wtedy co Huraaa Moskal jak Wenger na 20 lat w WIsle!

..
Kazek ma jakiegos niewiarygodnego pecha jaki gotują mu pilkarze.....

Rzeczywiscie, tak by bylo. Kazek zdobywajacy puchary ta ekipa zapisalby sie na kartach historii Wisly, cudotworca. ale niestety sie na to nie zanosi. Wszyscy pisza, ze w niewydrukowanej tabeli jestesmy wysoko, ze jesli tylko poprawic skutecznosc to mielibysmy 2. miejsce, ze gdyby nie remismy w ostatnich minutach jak z Jaga i Pogonia w tamtym sezonie to mielibysmy lepsze miejsca w lidze... itp... ale wlasnie moze to ze tego nie ma robi ta roznice pomiedzy trenerem dobrym a trenerem przecietnym? Ktos pisze, ze nie stac nas na na nic wiecej. Ja uwazam, ze nie mozna w zyciu zadowalac sie przecietnoscia - Wisla Krakow nie moze byc przecietna
Ostatnio edytowane przez Fugiel : 20.10.2015 o godz. 08:21.
Odpowiedz cytując