szprotson napisał(a):

|
Wybacz kolego, ale druga strona nie może tak zapytać poniewaz my pieniadzem nie śmierdzimy.
|
W takim razie sam sobie odpowiadasz na wcześniej postawione pytanie:
szprotson napisał(a):

ale Panowie
zwalniamy trenera - okej. Przychodzi następny za niego i nie zmienia się nic (prócz minusowego stanu konta)
Co wtedy?
|
Nie zwolnimy, bo nie mamy pieniędzy.
szprotson napisał(a):

Jeśli ktoś się łudzi ze przyjdzie nowy trener a za nim nowe transfery wartościowych graczy to niezły z niego świrus
|
Są tu tacy?