Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 19.10.2015, 23:57
...bo Kazek to nie jest zly trener- oczywiscie nie jest jakis fenomenalny ale na nasza lige wystarczy ..... problemem Kazka jest grupa parodystow albo podstarzalych gwiazd ktorzy sie kompromituja w sytuacjach gdzie 6 na 10 juniorow by trafialo do siatki ......tylko dzieki bardzo dobrej grze defensywy zawdzieczamy remisy - bo ofensywa po prostu nie istnieje ....zaden Guardiola ani Mourinho nie nauczy trafiac z 3-5-7 metrow do bramki parodystow
Odpowiedz cytując