s1mone napisał(a):

Litości.
Wszystkie znaki na niebie i ziemi na tą chwilę wskazują na to, że Moskal nie trafił do Wisły w odpowiednim czasie.
Gra bardzo fajna, wyniki za to parszywe - bo trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Tak czy siak powinien zostać do końca rundy, ale podejrzewam, że tylko cud może gościa uratować w tym momencie.
Osobiście byłbym zachwycony, jeśli nasze chłopaki byłyby skuteczne w tym sezonie. Mielibyśmy 1 lub 2 miejsce w cuglach na tą chwilę. Niestety rzeczywistość jest jaka jest, a wczorajsze pudło Donalda idealnie podsumowuje naszą indolencję strzelecką w tym sezonie.
|
Wystarczyl by taki ktos jak Nikolic w Legii i bylibysmy spokojnie liderem tabeli..
a pisano ze ktos do Brozka jest niezbedny....bo bedzie płacz...i jest.
baa...wystaczyly by te remisy gdzie "pownnismy wygrac' jak z Lechia,Koroną czy Termalika zamienc na 3 pkt..i byli bysmy chyba na 2 miejscu..
i wtedy co

Huraaa Moskal jak Wenger na 20 lat w WIsle!
..
Kazek ma jakiegos niewiarygodnego pecha jaki gotują mu pilkarze.....