Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 19.10.2015, 23:39
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Litości.


Wszystkie znaki na niebie i ziemi na tą chwilę wskazują na to, że Moskal nie trafił do Wisły w odpowiednim czasie.

Gra bardzo fajna, wyniki za to parszywe - bo trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Tak czy siak powinien zostać do końca rundy, ale podejrzewam, że tylko cud może gościa uratować w tym momencie.

Osobiście byłbym zachwycony, jeśli nasze chłopaki byłyby skuteczne w tym sezonie. Mielibyśmy 1 lub 2 miejsce w cuglach na tą chwilę. Niestety rzeczywistość jest jaka jest, a wczorajsze pudło Donalda idealnie podsumowuje naszą indolencję strzelecką w tym sezonie.


Wystarczyl by taki ktos jak Nikolic w Legii i bylibysmy spokojnie liderem tabeli..

a pisano ze ktos do Brozka jest niezbedny....bo bedzie płacz...i jest.

baa...wystaczyly by te remisy gdzie "pownnismy wygrac' jak z Lechia,Koroną czy Termalika zamienc na 3 pkt..i byli bysmy chyba na 2 miejscu..

i wtedy co Huraaa Moskal jak Wenger na 20 lat w WIsle!

..
Kazek ma jakiegos niewiarygodnego pecha jaki gotują mu pilkarze.....
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 19.10.2015 o godz. 23:41.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując