Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 19.10.2015, 23:28
Warto tez zauwazyc ze jestesmy na 9 miejscu w tabeli a wiec na dzis gramy o utrzymanie


Przed nami jeszcze jest pare meczów ale wsyztsko wskazuje na to ze do konca....nie bedziemy pewni niczego ,bo nie zdołamy zapewne zdobyc wczensniej tyle punktow zeby byc juz w grupie Mistrzowskiej

Niewieim czy zwolenie Moskala ,nowy trener ,zamieszanie chaos i juz troche zaczynajace sie nerwy w czasie patrzenie na miejsce w tabeli sa wskazane.
Teraz potrzeba jednak chyba spokoju bo i tak zaden trener lepszy do nas nie przyjdzie ,bo nas poprostu na to nie stac.A gdyby bylo...to Kazka juz pewnie dawno by nie bylo.Taka prawda.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI