Wyświetl pojedynczy post
cudlaty
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1935
Stary 19.10.2015, 21:04
kristos napisał(a):Wyświetl post
nie przesadzasz ?
facet 73 lata ,nie trenował 2 lata .
napisałem, że się nie upieram... ale akurat wiek w naszym wypadku nie będzie miał znaczenia a raczej charyzma i doświadczenie. Jedno jest pewne Orest w szatni nie będzie miał rówieśników i nikt nie będzie lekceważył tego co mówi traktując go jak kumpla z boiska
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!