kristos napisał(a):

nie przesadzasz ?
facet 73 lata ,nie trenował 2 lata .
|
napisałem, że się nie upieram... ale akurat wiek w naszym wypadku nie będzie miał znaczenia a raczej charyzma i doświadczenie. Jedno jest pewne Orest w szatni nie będzie miał rówieśników i nikt nie będzie lekceważył tego co mówi traktując go jak kumpla z boiska
