cudlaty napisał(a):

hmmm.... pamiętam... ale może by się pokajał... zresztą gadane to on ma...
ale jeśli wybierać miedzy nim a Skorżą, to biorąc pod uwagę sztab jaki ściągnąłby na Skorża tutaj, może lepiej by było na Oresta postawić... ale się nie upieram
|
nie przesadzasz ?
facet 73 lata ,nie trenował 2 lata .