kotyrek napisał(a):

Żaden polski trener nie jest dobry (na polskie warunki czy nie polskie).
P.S
Właśnie obejrzałem jeszcze raz ostatni mecz naszej reprezentacji i mam wątpliwości czy tym zespołem kieruje Nawałka czy Lewy.
Według mnie to Lewy pokazywał jak się ustawiać, kiedy podwajać czy kiedy grać pressing.
|
No jest kapitanem i jako napastnik daje sygnał do pressingu... To tak jak Głowa trzepie po twarzy Cierzniaka, żeby się obudził lub dyryguje linią defensywną. Każda formacja powinna mieć lidera, który nią dowodzi. Moim zdaniem całkowicie logiczne.
Może Nawałka powinien jeszcze gole strzelać?