Wyświetl pojedynczy post
mee
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 19.10.2015, 19:51
arti napisał(a):Wyświetl post
Jak i co ci "ofensywni" gracze trenują od 15 czy 20 lat
Trening to nie wszystko, dochodzi stres meczowy - masz chłodną głowę, to kopiesz piłkę tam gdzie chcesz - bo zakładam, że to po iluś latach treningów umiesz - gotujesz się - to kopiesz się po czole, po trybunach, grasz zachowawczo, na alibi, dokonujesz złych wyborów. Który z tych chłopaków poza Brożkiem kiedykolwiek STRZELAŁ BRAMKI? Boguś jakieś 8 lat temu za wczesnego Skorży? Nie mamy 1 na 1, nie mamy strzału z 20 metra, przy wrzutkach szału nie widzę, to jak mamy strzelić te bramki? Tylko z 5 metra. Jak ktoś trafi w bramkę i przypadkiem nie w bramkarza. Proponuję proste zadanie: ile bramek trzeba strzelić żeby osiągnąć określone miejsce w tabeli, wygrać odpowiednią ilość meczy, a potem tabelka z typem kto ile (średnio) jest w stanie strzelić podpierając się statystykami? Brożek. Reszta to rzut monetą, loteria
Ostatnio edytowane przez mee : 19.10.2015 o godz. 19:59.
Odpowiedz cytując