Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 19.10.2015, 19:34
Selekcjoner? A miał kogo selekcjonować w Koronie? Teraz Miedź Legnica, która ma niby sporo grajków, ale w większości na słabym poziomie i wyniki są jakie są. Trener, który nie jest słaby ale akurat jest w zespole, który jest taką Lechią I ligi. Myślę, że by się sprawdził, ale niestety w tym momencie zajęty.