Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 19.10.2015, 18:45
No Stepiński faktycznie grał u nas nie na swojej nominalnej pozycji,poza paroma meczami. Byłem przeciwnikiem nie eksploatowania go w większym wymiarze czasowym oraz pozbyciu się go.

Na temat trenowania polskich grajków to można sagę napisać. A tu mamy jeszcze haitańską myśl szkoleniową,hehe.

Przypomnę ,że Guerrier do Wisły przychodził jako obrońca. 20 sytuacji spartoli,10 zamieni na bramę. Boguskiego przeorały kontuzję i raz na jakiś czas przypomni sobie jak strzelać,a Jankowski...to widzimy jaki z niego antysnajper..słupki/poprzeczki/płaskie strzały przy leżących bramkarzach.. Do tego dodajmy Brozia, który lewej nogi nie miał nigdy,a ze strzelaniem istotnych bramek zawsze miał problemy.

Oto nasz potencjał ofensywny.

Tak krawiec kraje, jak mu materii staje
Ostatnio edytowane przez Babba : 19.10.2015 o godz. 18:59.
Odpowiedz cytując