Wyświetl pojedynczy post
cudlaty
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1922
Stary 19.10.2015, 18:44
kotyrek napisał(a):Wyświetl post
A z naszego podwórka:
Gliwice godzina 22.08 (nie wiem która to była minuta meczu) Piast trochę nas przycisną Brożek podbiega do śrdka pola rozkłada ręca i wymownie pyta Moskala Co gramy?
Nie dostał odpowiedzi.....
To tyle jeśli chodzi o "polską myśl szkoleniową"

SERIO?!?!?! Tak było?
Nieeeee no ROZWALIŁEŚ MNIE!
jestem załamany!! że ja tego nie widziałem....
Boguskiego dostającego podanie w kontrataku ze Słonikami, który odwraca się w kole i oddaje do naszego obrońcy to widziałem... ale masakra...
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!