kotyrek napisał(a):

A z naszego podwórka:
Gliwice godzina 22.08 (nie wiem która to była minuta meczu) Piast trochę nas przycisną Brożek podbiega do śrdka pola rozkłada ręca i wymownie pyta Moskala Co gramy?
Nie dostał odpowiedzi.....
To tyle jeśli chodzi o "polską myśl szkoleniową"
|
SERIO?!?!?! Tak było?
Nieeeee no ROZWALIŁEŚ MNIE!
jestem załamany!! że ja tego nie widziałem....
Boguskiego dostającego podanie w kontrataku ze Słonikami, który odwraca się w kole i oddaje do naszego obrońcy to widziałem...

ale masakra...