Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1919
Stary 19.10.2015, 18:33
Cytat:
A może problem u nas tkwi w akcji "nie ma sianka, nie ma granka" orientuje się ktoś czy kopacze dostają swoje na bieżąco?
Ponoć dostają pieniądze na bieżąco ale niektórzy tylko 60-70%, ale jak jest naprawdę wie tylko Gaszyński, choć patrząc na ostatni występ Jankowskiego który mając w kilku sytuacjach tylko bramkarza i jego wielką bramę trafiał idealnie w niego jakby grał w zbijaka.