Cytat:
|
A może problem u nas tkwi w akcji "nie ma sianka, nie ma granka" orientuje się ktoś czy kopacze dostają swoje na bieżąco?
|
Ponoć dostają pieniądze na bieżąco ale niektórzy tylko 60-70%, ale jak jest naprawdę wie tylko Gaszyński, choć patrząc na ostatni występ Jankowskiego który mając w kilku sytuacjach tylko bramkarza i jego wielką bramę trafiał idealnie w niego jakby grał w zbijaka.