siemstein napisał(a):

Podsumowanie
1. Prawda jest taka, nie stać nas na trenera.
2. Gdyby nas było stać Moskala nie byłoby już dużo wcześniej.
3. O ile nie stanie się cud w postaci milionów wpompowanych w klub, Moskal wypełni cały kontakt (czyli wypełni).
|
jeeeeju.... obyś się mylił! ;-) Bo jak tak dalej pójdzie na przyszły sezon będziemy musieli szukać jeszcze tańszego trenera i pewnie, i grajków też a perspektywa gry w Myślenicach wcale nie będzie jakąś mrzonką...
Pozostaje tylko mieć nadzieję, że jednak jakieś wyjście z sytuacji jest i w środę, mam nadzieję, jakieś pozytywne info gruchnie z Zarządu i jednak zmiana trenera będzie...