Wyświetl pojedynczy post
cudlaty
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1918
Stary 19.10.2015, 18:29
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Podsumowanie

1. Prawda jest taka, nie stać nas na trenera.
2. Gdyby nas było stać Moskala nie byłoby już dużo wcześniej.
3. O ile nie stanie się cud w postaci milionów wpompowanych w klub, Moskal wypełni cały kontakt (czyli wypełni).


jeeeeju.... obyś się mylił! ;-) Bo jak tak dalej pójdzie na przyszły sezon będziemy musieli szukać jeszcze tańszego trenera i pewnie, i grajków też a perspektywa gry w Myślenicach wcale nie będzie jakąś mrzonką...
Pozostaje tylko mieć nadzieję, że jednak jakieś wyjście z sytuacji jest i w środę, mam nadzieję, jakieś pozytywne info gruchnie z Zarządu i jednak zmiana trenera będzie...
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!