bódyń napisał(a):

|
Skutecznosc to przyszla w Bielsku. Ale niestety zaraz poszla. Pewnie pomylia sie i zabladzila. Skutecznosc jest taka ze od 3 meczy nie strzelamy bramki. To juz gorszej nie moze byc. No chyba ze zaczniemy samobojcze.
|
Tego "meczu" może nie traktujmy zbyt poważnie. Pomeczowy wywiad z kopaczem z Bielska, panienka mówi o słabej grze i że pradopodobnie takim wynikiem i grą zwolnili trenera, a on po prostu odpowiada coś w stylu: takie jest życie.
To był kabaret nie mecz, niezbyt jest czym się szczycić.