Davss875 napisał(a):

Żadnych Maciusiów ani Terzottich. Nie uczymy się na błędach Lecha? Nie widzimy co oni zrobili z tym klubem?
Obawiam się, że do zimy to my możemy spaść na ostatnie miejsce!!! K..aa nie sądziłem, że takich czasów dożyje!!
|
Nie no, spoko, tak źle też nie będzie. Biorąc pod uwagę naszą prawidłowość, czyli wygraną w co czwartym meczu, przegraną w co szóstym, obstawiam że ogramy Ruch i laski w Paski, zremisujemy z Jagiellonią, Zagłębiem, Legią, Lechią i Pogonią, a Górnik i Lech - dziwnym trafem nam w.......ą.
