Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1912
Stary 19.10.2015, 18:06
Davss875 napisał(a):Wyświetl post

Żadnych Maciusiów ani Terzottich. Nie uczymy się na błędach Lecha? Nie widzimy co oni zrobili z tym klubem?
Obawiam się, że do zimy to my możemy spaść na ostatnie miejsce!!! K..aa nie sądziłem, że takich czasów dożyje!!
Nie no, spoko, tak źle też nie będzie. Biorąc pod uwagę naszą prawidłowość, czyli wygraną w co czwartym meczu, przegraną w co szóstym, obstawiam że ogramy Ruch i laski w Paski, zremisujemy z Jagiellonią, Zagłębiem, Legią, Lechią i Pogonią, a Górnik i Lech - dziwnym trafem nam w.......ą.