Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1910
Stary 19.10.2015, 17:58
[QUOTE=Patryko;1417547]Na pracę u nas z tych poważniejszych trenerów w tym momencie może zdecydowałby się Maciuś, jednak gwarantuje on dokładnie 0% szans na poprawę sytuacji, a dodatkowo z nim w pakiecie dostalibyśmy magika Terzottiego, przy którym nawet Donald ruszałby się jak wóz z węglem. Kto poważny tutaj przyjdzie, nie mając żadnych szans na wzmocnienie składu?

Żadnych Maciusiów ani Terzottich. Nie uczymy się na błędach Lecha? Nie widzimy co oni zrobili z tym klubem?
Obawiam się, że do zimy to my możemy spaść na ostatnie miejsce!!! K..aa nie sądziłem, że takich czasów dożyje!!