Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1905
Stary 19.10.2015, 17:32
A z czego możesz m.in te długi spłacić jak nie z przyszłych pieniędzy? Prosta sprawa kasy będzie więcej grając w grupie mistrzowskiej Moskal tego nie zapewnia. Mówimy o kwocie dużo większej niż pensja KM do końca jego kontraktu.

Co do kto - nie wiem nie, mam wiedzy. Natomiast ekonomicznie w 2 połowie tabeli zarobimy mnie to fakt. I dużo mniej niż 30k/Mc z kontraktu Moskal.