Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 19.10.2015, 17:09
jova napisał(a):Wyświetl post
ale proszę Pana, druga strona tej dyskusji może zapytać:
sprowadzamy napastnika/skrzydłowego/rozgrywającego dla Moskala i nie zmienia się nic (prócz minusowego stanu konta)
Co wtedy?
Wybacz kolego, ale druga strona nie może tak zapytać poniewaz my pieniadzem nie śmierdzimy.
Jeśli ktoś się łudzi ze przyjdzie nowy trener a za nim nowe transfery wartościowych graczy to niezły z niego świrus
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując