jova napisał(a):

ale proszę Pana, druga strona tej dyskusji może zapytać:
sprowadzamy napastnika/skrzydłowego/rozgrywającego dla Moskala i nie zmienia się nic (prócz minusowego stanu konta)
Co wtedy?
|
Wybacz kolego, ale druga strona nie może tak zapytać poniewaz my pieniadzem nie śmierdzimy.
Jeśli ktoś się łudzi ze przyjdzie nowy trener a za nim nowe transfery wartościowych graczy to niezły z niego świrus
