Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1898
Stary 19.10.2015, 16:33
Jedno jest pewne-jest progres bo nie tracimy już bramek w końcówkach.
A tak na poważnie nie widzę w tej drużynie pomysłu na grę, cały czas gramy to samo, piłkę po krakowsku która na nikim nie robi wrażenia i nikogo nie zaskakuje bo nie mamy w składzie samych Mączyńskich i Głowackich. Bardzo szanuję Kazimierza Moskala ale przykład Piasta pokazuje jak wiele zależy od trenera dlatego potrzebny jest ktoś kto osiągnął coś w tym zawodzie. Jeszcze 1-2 takie mecze i będziemy już tylko przed Górnikiem i Amicą.