Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 19.10.2015, 15:39
Wtedy mamy szanse dostania sie do grupy mistrzowskiej. Bez tego tych szans przy obecnej grze nie widzę.

Moze Moskal wprowadzil jakies cwiczenia literackie i zatrzymali sie na "Reducie Ordona"? "Nam strzelac nie kazano"?
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując