Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 19.10.2015, 15:39
Nieciecza ch*** grała,a naszych dotknął paraliż mentalny. Dobrze,że ten chłopak wbiegł na koniec to oprócz mega zjebanego strzału Donalda coś się jeszcze zapamięta

Problemem Wisły jest wykończenie..nietrafianie w 100% sytuacjach, oraz indywidualne błędy. Tutaj zmiana trenera nic nie da....bo cóż poradzić na wczorajszą beznadziejną dyspozycję Boguskiego,podania donikąd Cywki lub dramatyczne strzały Jankowskiego(jak tak profesjonalista w ogóle może..notorycznie knoci)

Jeśli chodzi o Sadloka to akurat uważam,że zagrał ok. On jako jedyny nie boi sięi sieknąć konkretnie z dystansu.

Wystarczyłoby nabyć napastnika oraz skrzydłowego i punkty będą wpadały.

Frekwencja jest dobra biorąc pod uwagę poziom polskiej piłki. Wałkowano to tutaj 100x..można i 101..po kiego porównywać ilość ludzi do miejsc na stadionie? Zrobiono za duży i tyle.
Ostatnio edytowane przez Babba : 19.10.2015 o godz. 15:46.
Odpowiedz cytując