szprotson napisał(a):

ale Panowie
zwalniamy trenera - okej. Przychodzi następny za niego i nie zmienia się nic (prócz minusowego stanu konta)
Co wtedy?
|
ale proszę Pana, druga strona tej dyskusji może zapytać:
sprowadzamy napastnika/skrzydłowego/rozgrywającego dla Moskala i nie zmienia się nic (prócz minusowego stanu konta)
Co wtedy?