szprotson napisał(a):

ale Panowie
zwalniamy trenera - okej. Przychodzi następny za niego i nie zmienia się nic (prócz minusowego stanu konta)
Co wtedy?
|
Zatrudniamy następnego. Przecież ćwiczymy to od kilku lat. A przecież zamiast kilku trenerów wystarczyłby Nemanja Nikolić

.
Rozumiałbym narzekania na Moskala, gdyby Wisła rok, dwa lub trzy lata temu grała znacząco lepiej i teraz zaliczyła jakiś straszny zjazd, ale tak nie jest. Wisła kontynuuje trend. Biorąc pod uwagę fakt, iż w przerwie letniej się osłabiliśmy i kilku naszych czołowych piłkarzy z wiekiem raczej traci niż zyskuje, obecny wynik powinien być czymś oczekiwanym, a nie zaskakującym.
Warto zwrócić także uwagę na to, że wszyscy nowi piłkarze, którzy mieli odpowiadać za ofensywę są na razie ogromnym rozczarowaniem. Sry, ale Crivellaro, Cywka i Popović razem wzięci to nawet nie pół Stilicia...