Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1886
Stary 19.10.2015, 13:58
Jeżeli Wisła ma kiedykolwiek grać coś w pucharach to tak na prawdę teraz jest ostatni sezon w którym zachowujemy dobry współczynnik za sezon 11/12. Potem zakwalifikowanie się oznacza brak rozstawienia praktycznie we wszystkich rundach to utrudni dostanie się do fazy grupowej LE. Gra w el. do LM to na razie sfera marzeń. Dodatkowo jak ktoś zauważył to każde miejsce w lidze to 200 tys mniej premii na koniec sezonu.

Sprawdziłem jakie miejsce w tabeli zajmujemy po przyjściu Moskala biorąc wszystkie mecze z poprzedniego i obecnego sezonu. Wygląda to tak...



Zajmujemy 11 miejsce, przy czym jeśli Termalica i Zagłębie utrzymają obecny trend to nas wyprzedzą. Oznacza to na koniec sezonu grupę spadkową i walkę o utrzymanie...