Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 19.10.2015, 12:51
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Ja zakładam, że część trenerów by przegrała np. 80%. Bo czemu nie?
Po co piszesz takie bzdety oderwane od rzeczywistości?

Nawet ogranicznik Smuda osiągał z Wisłą lepsze wyniki niż Moskal - i to zarówno ze Stiliciem jak i bez niego. Gra była brzydsza, fakt - ale bredzenie o przegraniu 80% meczy z obecną Wisła to skrajny debilizm. Nie wiem czy z tym składem jakikolwiek trener byłby w stanie osiągnąć taki rezultat. Szanujmy się.

Drużyna Moskala ewidentnie nie może zaskoczyć i jako trener jest za to odpowiedzialny. Sam chciałbym, aby drużyna Kazia zawsze wygrywała a on został trenerem roku, ale nie zamierzam zaklinać rzeczywistości. Jeśli Kazek utrzyma się na stołku przez zimę to tylko jeśli w końcu zacznie WYGRYWAĆ.

I to nie raz na jakiś czas, tylko taśmowo. Pojedyncze wyskoki raczej go nie uratują.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 19.10.2015 o godz. 12:55.
Odpowiedz cytując