Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10114
Stary 19.10.2015, 12:46
Swego czasu były plotki o tym że firma Maspex chce przejąć Wisłę. Zarzucano im brak możliwości finansowych. Teraz inwestują 200mln w jeden ze swoich zakładów.

http://www.propertynews.pl/magazyny/...czu,40106.html
Odpowiedz cytując