Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.10.2015, 08:43
szprotson napisał(a):Wyświetl post
na to że w końcu przyjdzie skuteczność i wyniki 2-0,3-0 będą tylko kwestia czasu.
Skutecznosc to przyszla w Bielsku. Ale niestety zaraz poszla. Pewnie pomylia sie i zabladzila. Skutecznosc jest taka ze od 3 meczy nie strzelamy bramki. To juz gorszej nie moze byc. No chyba ze zaczniemy samobojcze.