szprotson napisał(a):

|
na to że w końcu przyjdzie skuteczność i wyniki 2-0,3-0 będą tylko kwestia czasu.
|
Skutecznosc to przyszla w Bielsku. Ale niestety zaraz poszla. Pewnie pomylia sie i zabladzila. Skutecznosc jest taka ze od 3 meczy nie strzelamy bramki. To juz gorszej nie moze byc. No chyba ze zaczniemy samobojcze.