Wyświetl pojedynczy post
Siemion
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 19.10.2015, 08:24
Gdyby nie Popović Termalica wsadziłaby bramkę po błędzie Cierzniaka. To on do spółki z Głowackim uratowali nas wślizgami od straty bramki. Dla mnie zagrał poprawnie, na poziomie całej drużyny. Co innego Donald, który wchodzi na boisko tak jakby z ławki nie obserwował co się działo przez ostatnią godzinę na murawie. Piłka do nogi, łeb w dół, klapki na oczy i jazda po skrzydle. Nie mówiąc o jego próbach strzałów.
Odpowiedz cytując