Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1858
Stary 19.10.2015, 08:07
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
? Honor?Jaki honor? czyj honor?

Honor to niech ma paralityk Jankowski,paralityk Cywka i inni inwalidzi w tym zespole.A Kazek to nie jest lekarz zeby leczyc ich schorzenia.
Cywka... Najbardziej winny nie jest Moskal tylko ten co go sprowadzil do Wisly. Obserwowal go kilkanscie dni i przyjal go... A nie zaraz... Przeciez Moskal go testowal. Jak zatrudnil go niech go leczy teraz. Chociaz lepiej wyleczyc Wisle z Moskala.

Gdyby mial jakaś przezwoitosc Kazio Remis oddalby sie do decyzji zarządu. Ale pracy szybko nie znajdzie teraz bo kazdy widzi ze to (bardzo) slaby trener. A 30 k miesiecznie piechota nie chodzi. Trzeba bedzie sie z nim meczyc. Oby w ekstraklasie.